Волкова Наталія Михайлівна

Науковий ступiнь  — д.м.н.

Посада — завідувач кафедри, доцент

У 1992 р. закінчила медичний факультет Тернопільського державного медичного інституту за спеціальністю “Лікувальна справа”, після чого навчалася в аспірантурі. Після завершення аспірантури працювала асистентом кафедри нормальної фізіології з 1995 р., захистила кандидатську дисертацію у 1996 р. З 2002 р. працювала на посаді доцента кафедри нормальної фізіології.

З 2012 р. завідувач новоствореної кафедри медичної біоетики і деонтології. У 2014 р. захистила докторську дисертацію на тему «Вплив зниженого атмосферного тиску на кровопостачання головного мозку, центральні механізми автономної регуляції серцевого ритму при когнітивній діяльності».

Кількість друкованих праць понад 60.

Сфера наукових інтересів – медична біоетика, фізіологія вищої нервової діяльності.