Коваль Марія Іванівна

Науковий ступiнь  — к.біол.н.

Посада — доцент

В 2006 р. закінчила з відзнакою навчання в магістратурі Тернопільського національного університету імені Володимира Гнатюка за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Хімія» та отримала кваліфікацію магістра педагогічної освіти, викладача хімії.

В 2006 – 2009 рр. працювала старшим лаборантом на кафедрі фармакології з клінічною фармакологією Тернопільського державного медичної університету ім. І. Я. Горбачевського.

З вересня 2009 р. працювала асистентом на кафедрі медичної біохімії Тернопільського медичного університету ім. І. Я. Горбачевського.

В 2009 р. захистила дисертаційну роботу на здобуття вченого ступеня кандидата біологічних наук «Вікові особливості обміну ліпідів у щурів за експериментального отруєння парацетамолом та корекція його порушень» 03.00.04. – біохімія.

З грудня 2013 р. працює на кафедрі медичної біоетики і деонтології.

Є автором і співавтором 37 наукових та навчально-методичних публікацій.

Сфера наукових інтересів – дослідження вікових особливостей метаболізму ліпідів за умов експериментального ураження печінки ліками.